info Let op: RegioRijder rijdt in de week van de NAVO-top niet overal. Lees meer
close
menu

Let op: RegioRijder rijdt in de week van de NAVO-top niet overal.

In dit bericht staat belangrijke informatie over het vervoer door RegioRijder. 

RegioRijder rijdt niet van zondag 22 juni t/m donderdag 26 juni 2025 in Zuid-Holland en in het grootste deel van Haarlemmermeer (ten zuiden van de N205 en A9). Dit is het grijze gebied op het plaatje onder dit bericht. 

Waarom?
Op 24 en 25 juni 2025 is de NAVO-top in Den Haag. Hierdoor worden er in die hele week veel wegen afgesloten. Op de wegen die wel open zijn wordt veel drukte en (veel) vertraging verwacht. De Rijksoverheid vraagt iedereen om tijdens de week van de NAVO-top zo min mogelijk te reizen in de Randstad. 

Voor Wmo-reizigers: 
RegioRijder staat voor veilig vervoer en wil daarom voorkomen om urenlang met reizigers in een voertuig in een file terecht te komen. Als u naar Zuid-Holland of Haarlemmermeer wilt reizen, gaat uw rit zeer waarschijnlijk niet door.  

Heeft u een rit geboekt in de week van 23 juni? 
U kunt in MijnRegioRijder zien of deze doorgaat, onder het kopje ‘Toekomstige ritten’.
– Staat uw rit niet (meer) onder het kopje Toekomstige ritten? Dan gaat uw rit niet door.
– Staat uw rit er wel? Dan gaat deze door.  

Wilt u een rit boeken in de week van 23 juni? 
Als u die week in het grijze gebied onder de rode lijn wilt reizen, is dat niet mogelijk met RegioRijder.  

Wilt u in het gebied boven de rode lijn reizen, doe dat dan alleen als dit echt noodzakelijk is. Houd er rekening mee dat de taxi soms niet op tijd komt en houd rekening met een langere reistijd. 

Heeft u vragen? Bel dan naar 085-7886111 of mail naar klantenservice@regiorijder.nl  

Voor leerlingenvervoer:
RegioRijder staat voor veilig vervoer en wil voorkomen dat kinderen urenlang in een file staan. De kinderen kunnen daardoor tijdens de reis overprikkeld raken of bang worden. En als zij naar het toilet moeten, kan dat niet. RegioRijder vindt dat niet verantwoord. 

U kunt besluiten uw kind zelf te brengen. Als het te druk is op de weg kunt u zelf kiezen of u terug naar huis gaat. U kunt uw kind dan die dag opvangen. Een chauffeur kan dat niet.  

Wat betekent dit voor uw kind?
Reist uw kind in de week van zondag 22 juni t/m donderdag 26 juni in het grijze gebied? Dan vervoert RegioRijder uw kind in die week helaas niet.  

Leerlingen die in die week wel door RegioRijder worden vervoerd, kunnen een andere chauffeur krijgen dan ze gewend zijn. Houd rekening met een langere reistijd. Laat uw kind/pupil vlak voor vertrek nog even naar het toilet gaan en geef extra drinken mee. 

U kunt in MijnRegioRijder zien of de rit van uw kind doorgaat, onder het kopje ‘Toekomstige ritten’.
– Staat de rit niet onder het kopje Toekomstige ritten? Dan gaat de rit niet door.
– Staat de rit er wel? Dan gaat deze door.  

Als uw kind in die week niet naar school gaat, geef dit dan door aan de school of instelling. 

Vragen?
Heeft u vragen? Bel dan naar 085-7886111 of mail naar leerlingenvervoer@regiorijder.nl